fot. Fundacja Think!
Mentoring Day z udziałem uczestników PRP

Z okazji Światowego Dnia Społeczności Citi #CitiVolunteers Global Community Day w piątek 7 czerwca wzięliśmy udział w Mentoring Day w siedzibie banku w Warszawie. Młodzi startupowcy, uczestnicy Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, mieli 20 minut, by w formule tzw. round table zderzyć swoje wyzwanie biznesowe z wiedzą i doświadczeniem mentora. Do grona mentorów zostali zaproszeni managerowie Citi Handlowy oraz przedstawiciele klientów biznesowych banku. Była to doskonała okazja dla młodych przedsiębiorców do nakreślenia nowych kierunków rozwoju dla swoich firm.

Cieszymy się z zaproszenia do udziału w tym inspirującym przedsięwzięciu, jesteśmy pod wrażeniem energii #CitiVolunteers!

Partnerami społecznymi wydarzenia były: Facebook, Master Card, Microsoft, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Studyinn Foundation, Youth Business Poland, Fundacja Think.

Program Rozwoju Przedsiębiorczości realizowany jest przez Fundację THINK! dzięki środkom Citi Foundation od 2016 r.

Program zakłada preinkubację, inkubację pomysłów biznesowych wypracowanych przez osoby w wieku 18-30 lat oraz akcelerację najciekawszych i najlepiej rokujących, skalowalnych pomysłów biznesowych. Do programu zgłosiło się 415 pomysłów biznesowych, z różnych sektorów m.in. handel & e-commerce, nowe technologie, HoReCa, kultura, rozrywka, usługi szkoleniowe, architektura i budownictwo, usługi dla biznesu i dla osób indywidualnych. Nasze działania obejmują m.in. warsztaty biznesowe, mentoring, coaching. Uczestnicy Programu mają również dostęp do treści merytorycznych tj. filmów, wywiadów, artykułów na Rozwijamy.edu.pl. Aktualnie na portalu jest zarejestrowanych ponad 700 osób. W wyniku naszych działań powstały 24 nowe firmy prowadzone przez młodych ludzi.